چند نکته کلیدی که در طراحی سایت باید رعایت شود شنبه، 15 دی 1397
توسط : ADMIN نظرات (3)
چند نکته کلیدی که در طراحی سایت باید رعایت شود

سئو رایان برای طراحی سایت چند نکته را برایتان آموزش می‌دهد که باید حتما توجه کنید.
در اینجا به توضیح چند نکته مهم می‌پردازیم که اگر آنها را رعایت کنید طراحی هر نوع سایتی و رسیدن به بهترین نتیجه برای تان دور از دسترس نیست.
۱- بر اساس کدهای استاندارد طراحی سایت انجام دهید:
برای اینکه یک سایت خوب و موفق داشته باشید باید استانداردهای کدنویسی و اصول طراحی سایت را جدی بگیرید سایت هایی که با شکست
مواجه می شوند اغلب سایت هایی هستند که بر اساس اصول برنامه نویسی طراحی نشدند. سایت هایی هستند که می توانند خطا های کد نویسی را به صورت آنلاین بررسی کنند. با جستجو در گوگل حتما سایت خود را بررسی کنید.
۲- کدهای خود را به هیچ وجه با اسکریپت های زیاد شلوغ نکنید:
بعضی از طراحان سایت فکر می کنند اسکریپت های نمایشی زیاد باعث زیباترشدن سایت میشود ولی این یک اشتباه بزرگ است. سایت هایی که اسکریپتهای بیش از حد دارند زمان بارگذاری شان زیاد می شود که این باعث نارضایتی کاربران سایت می شود. افرادی که در طراحی سایت کرج فعالیت می‌کنند باید سرعت لود سایت را در اولویت قرار دهند. کاربرانی که وارد سایت می‌شوند بیشتر دوست دارند خدمات یا محصول را که نیاز دارند در سریعترین زمان دریافت کنند و اینکه خیلی بخواهند در سایت شما جستجو کنند ممکن است قید سایت و خدمات شما را بزنند.
۳- مخاطبین خود را مشخص کنید و خود را جای مخاطب بگذارید:
قبل از اینکه اقدام به طراحی سایت کنید مخاطبین کسب و کارتان را مشخص کنید و همینطور توجه داشته باشید که هدف از طراحی سایت و خواسته تان چیست؟ سپس خود را جای مخاطبان و مشتریان خود قرار دهید و ببینید که از سایت خود راضی هستید؟ همه امکانات راحت و در دسترس هست؟ و همچنین از جایگاه رقبا غافل نشوید و همیشه آنها را زیر نظر داشته باشید.

 ۴- سایت ریسپانسیو یا همان واکنشگرا:
ریسپانسیو بودن سایت به معنی این است که سایت شما در تمام دستگاه‌ها از جمله موبایل و تبلت سازگار است و خود را با آن هماهنگ می کند و این باعث رضایت بیش از پیش کاربران سایت می شود و همچنین از بهترین امتیازات مثبت در سئو کرج برای گوگل ریسپانسیو بودن سایت میباشد.
 - توجه ویژه به بهینه سازی و سئو سایت داشته باشید:
بعد از طراحی سایت در کرج که اصولی و با کدهای استاندارد ساخته اید مهمترین مرحله یعنی سئو سایت در کرج می باشد. اگر شما از لحاظ زیبایی، سرعت و امنیت هم بهترین سایت را طراحی کرده باشید باید بدانید که جایگاه سایت در گوگل نیمی از راه موفقیت شما است. اگر در گوگل جایگاه مناسبی داشته باشید مخاطبان و مشتریان شما راحت تر و سریعتر سایت شما را پیدا می کنند.
در آخر باید خدمت شما همراهان همیشگی سئو رایان بگویم که شکست در هر پروژه و کاری هست و در طراحی سایت و سئو در کرج هم که رقابت زیادی دارد بیشتر از خیلی کارها است پس با پشتکار همت به راه خود ادامه دهید تا به موفقیت برسید.

 

اگر به نکات کلیدی که برای طراحی سایت بیان می شود دقت کنید سایت های خیلی خوبی را میتوانید طراحی کنید

نظرات (2)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .