معایب و مزایای طراحی سایت داینامیک و استاتیک یکشنبه، 30 دی 1397
توسط : ADMIN نظرات (3)
معایب و مزایای طراحی سایت داینامیک و استاتیک

طراحی سایت را می توانیم به دو بخش کلی تقسیم کنیم . طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک که در اینجا به توضیح این دو بخش و معایب و مزایای آنها می پردازیم.
طراحی سایت استاتیک برای سایت هایی که صرفا جهت معرفی می باشند و نیاز به تغییرات همیشگی و به روز رسانی سایت را ندارند از طراحی سایت استاتیک استفاده میشود که اگر نیاز به تغییر اطلاعات باشد فقط به وسیله تغییرات در سورس کد انجام می گیرد که این امر هم نیاز به تخصص یک برنامه نویس دارد.
هزینه طراحی این نوع وب سایت ها پایین می باشد ولی معایب بسیار آن باعث شده که طراحی سایت استاتیک به تنهایی دیگر کاربرد زیادی برای کسی نداشته باشد
و فقط از طراحی سایت استاتیک برای رسیدن به یک سایت جامع و کامل داینامیک استفاده شود. برای طراحی سایت استاتیک ما نیاز به زبان های برنامه نویسی html ،css و بعضی اوقات جاوا اسکریپت داریم. درست است که به واسطه کد نویسی کمتر و آسان تر طراحی سایت استاتیک هزینه پایین تری را دارد ولی معایب بیشماری مانند نیاز همیشگی شما به یک طراح سایت مسلط به زبان های html و css، عدم امکان ارسال اطلاعات به دیتابیس زیرا دیتابیس اصلاً تعریف نمی‌شود در این نوع طراحی سایت و سخت بودن ویرایش اطلاعات باعث شده که طراحی سایت داینامیک فراگیرتر شود. طراحی سایت داینامیک برای وب سایت هایی که روزانه به صورت همیشگی در حال تغییر و به روز رسانی اطلاعات خود هستند فقط یک طراحی سایت داینامیک می تواند راه حل مناسبی باشد.
در طراحی سایت داینامیک نیازی نیست که شما به اطلاعات سورس کد دسترسی داشته باشید و در آنجا تغییرات انجام دهید زیرا این سایت ها از سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند که به این وسیله شما به سادگی و بدون داشتن تخصص در کد نویسی می توانید سایت خود را به روز رسانی کنید و در اطلاعاتی که قبلا ثبت کرده تغییرات انجام دهید. ثبت اطلاعات و تغییرات در سایت هیچگونه محدودیت و سقف خاصی ندارد به طور مثال شما می توانید یک سایت پژوهشی علمی را طراحی کنید و داخل آن صدها یا هزاران مقاله علمی قرار دهید و به راحتی آن‌ها را ویرایش کنید در هر زمان که خواستید یا یک سایت فروشگاه اینترنتی طراحی کنید و محصولات خود را به هر تعداد که هست را داخل سایت خود وارد کنید و به فروش برسانید. در طراحی سایت داینامیک علاوه بر زبان های html ،css جاوا از زبان های php یا asp هم استفاده میشود.
طراحی سایت در کرج سئورایان با کمک متخصصین برنامه نویسی خود از زبان قدرتمند php برای ساخت سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کند.

برنامه نویسان ما از طراحی اختصاصی برای ساخت سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت کرج استفاده می کنند

نظرات (2)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .