راه های افزایش سرعت سایت چیست؟ چهارشنبه، 21 فروردین 1398
توسط : ADMIN نظرات (3)
راه های افزایش سرعت سایت چیست؟

موضوع این مقاله یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت است که هم برنامه نویسان و هم کاربران سایت را به چالش می کشد. اگر وب سایتی را طراحی کنیم که تمام امکانات را داشته باشد ولی سرعت بالا آمدن آن کم باشد و دیر لود شود باعث نارضایتی مخاطب این سایت می شود در این صورت تمام هزینه‌هایی که برای طراحی سایت انجام دادید و زحمت هایتان هدر می رود و نتیجه مطلوبی از کارتان نمی بینید. در اینجا روش هایی را برای افزایش سرعت سایت و سئو سایت را برایتان عنوان می کنیم.
هاست استاندارد و با کیفیت

بدون شک یکی از عامل های مهم در سرعت بارگذاری و لود سایت هاست شما است در نظر داشته باشید اگر کاربران سایت شما بیشتر از ایران هستند حتما از یک هاست داخل ایران استفاده کنید.
دستورات و کد های کوتاه

سعی کنید از کدهای کوتاه تر و دستورات کاربردی تر استفاده کنید تا سرعت سایت شما بالاتر برود. دستورات خود را تا حد امکان بهینه کنید و از کدهای استاندارد استفاده کنید
تکنیک gzip

gzip را دست کم نگیرید. استفاده از این تکنیک در بین طراحان سایت کاربرد زیادی برای افزایش سرعت سایت دارد.

فایل های جاوا اسکریپت و css را در جای مناسب قرار دهید

کارشناسان طراحی سایت معتقد هستند که مناسب ترین قسمت برای قرار دادن فایل های جاوا اسکریپت و سی اس اس در قسمت پایین سایت از تا سرعت بارگذاری سایت افزایش یابد.
کش مرورگر

اطلاعات خود را با کدهای مانند  express  header در کش مرورگر کاربران ذخیره کنید .

css استاندارد
از فایل های cssخارجی استفاده کنید و به هیچ عنوان دستورات cssرا داخل صفحه اصلی وارد نکنید که به شدت سرعت بارگذاری شما را با افت روبه‌رو می‌کند.

قانون تصاویر را رعایت کنید

خیلی مهم است که حجم تصاویر را تا پایین‌ترین حد که به کیفیتش هم لطمه نمی‌خورد پایین بیاورید. از آنجایی که تصاویر خیلی در سرعت سایت مهم هستند باید دقت کنید که ابعاد تصاویر را به اندازه دلخواه تان تغییر دهید سپس در سایت قرار دهید نه به وسیله دستورات عکس را کوچک کنیم.
استاندارد wc

در طراحی سایت های خودتان همیشه استاندارد w3 را توجه کنید که در سریع تر شدن بارگذاری سایت به شما کمک می کند

طراح سایت برای افزایش سرعت سایت باید از جدید ترین تکنیک های طراحی سایت استفاده کند

نظرات (2)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .